Partneriai

Plytelių gamintojai:

ABK www.abk.it   

Adex www.adexusa.com  

Alcalagres www.alcalagres.com

Aleluia Ceramicas www.aleluia.pt 

Arkadia www.arkadia.re.it

Ceramica Fioranese www.fioranese.it  

Ceramica Ribesalbes www.ceramicaribesalbes.com 

Ceramica Vallelunga www.vallelungacer.it

Ceramiche Coem www.coem.it

Ceramiche Refin www.refin-ceramic-tiles.com

Ceramiche Supergres www.supergres.com

Cerdomus Ceramiche www.cerdomus.net 

Cinca www.cinca.pt 

Eco Ceramica www.ecoceramica.com 

Edimax Ceramiche www.edimax.it  

Equipe Ceramicas www.equipeceramicas.com

Fabresa www.fabresa.com

Inalco Ceramica www.inalco.es 

Klinkersire www.klinkersire.com

Mirage www.mirage.it 

Panaria Ceramica www.panaria.it

Petracer ‘s Ceramics S.r.l. www.petracer.it

Porcelanosa www.porcelanosa.com 

Quarella www.quarellaspa.com

Recer Ceramica www.recer.pt

Settecento Ceramica www.settecento.com

Sintesi Ceramica www.sintesiceramica.it 

Tagina www.tagina.it 

Target Studio www.targetstudio.net

Top Cer www.topcer.com

Venatto www.grecogres.com

Venis www.venis.com 

Verde1999 italian ceramics www.verde1999.com 

Vives azulejos y gres www.vivesceramica.com  

  
Natūralus akmuo:

Dune www.dune.es   

L’antic Colonial www.anticcolonial.com    

Levantina the natural stone company www.levantina.com     

Pierres d’Orient www.bati-orient-import.com     

Stiegler www.stiegler.com     

Stilarte http://www.stilarte.org/   

 

Mozaika:

Barwolf http://www.baerwolf.com/      

Bisazza S.p.A. http://www.bisazza.it/ 

Dune www.dune.es    

Ezarri www.ezarri.com 

L’antic Colonial www.anticcolonial.com     

Mosaic+ www.mosaicopiu.it 

Stilarte www.stilarte.org   

 
Medis:
Parketlentės:

Aaron Parkett http://parketta-padlo-intarzia.hu  

Adler www.adler-parkett.de 

Boxler www.boxler.de  

Dane Wood www.dane-wood.com 

De Pino www.depino.eu 

Design Parquet www.designparquet.fr 

Egzopark www.egzopark.pl  

Exterpark www.exterpark.com  

Fetim www.solidfloor.com 

Foglie D‘oro www.fogliedoroparquet.com   

FriulParchet www.friulparchet.it  

Industria Parquet Fabriano www.ipfparquet.it

Mafi www.mafi.at  

Natural & Wood www.natural-wood.fr/ 

Osmo www.osmo.de 

STP www.stp-woodflooring.com 

Tarkett www.tarkett.com 

Trap www.trap.be 

Wicanders www.wicanders.com     

 
Kiliminės dangos ( rulonais, plytelėmis )

B.I.C. www.bic-carpets.be      

Ege www.egecarpet.com     

Gradus www.gradusworld.com 

Modulyss www.modulyss.be 

Ulster www.ulstercarpets.com   

 
PVC danga, natūralus linoleumas, sportinės dangos, sportinis parketas:

Armstrong www.armstrong.eu    

Forbo www.forbo-flooring.com    

Tarkett www.tarkett-comercial.com 

Upofloor www.upofloor.com   

 
Laminatas:      

Tarkett  www.tarkett-comercial.com 

  
Akustinės plokštės:

Lambri  www.lambri.com  

Tavapan www.tavapan.ch 

Virag www.evolutionpanel.com/index.php/en/ 

 

Dekoratyvi plokštė:

http://www.3form.eu/

© 2015 - Ogrinda.lt. Visos teisės saugomos.