Medinė grindų danga

Admonter

Admonter yra visiškai natūralus pasirinkimas. Natūralios medienos privalumai itin ilgaamžiai. Pradedant nuo vizualinio įspūdžio ir nuo to, kaip mes paverčiame medieną kaip statybinę medžiagą.

Design Parquet

Prancūzų, standartinio ir pagal užsakymą, pagaminto parketo gamintojas Design Parquet yra sprendimas visiems jūsų parketo projektams.

Mafi

Mafi - Austrijos parketo gamintojas. Aukščiausios kokybės natūralaus medžio grindys, sienos ir lubos. Ši 1919 m. šeimos įkurta kompanija ypatingą dėmesį skiria gamtos puoselėjimui bei ekologijai!

Meister

MEISTER – aukštos kokybės grindys, kaip tik jums! Parketas, laminatas, dizaino grindys, Lindura medinės grindys ir Nadura, pagaminta Vokietijoje.

Tavar

Tavar parketo grindys yra iš kruopščiai atrinktos medienos, kurtos pažangių pramoninių procesų metu, kurie išlaiko aukštą meistriškumą - spalvų apdorojimo bei paviršiaus apdailos naujoves. Išsirinkti tinkamiausią parketą savo namams gali būti lengviau nei manote. Pirmiausia sutelkite dėmesį į pagrindinius dėmesį atkreipiančius aspektus: medienos pasirinkimą, storį, spalvą ir klojimo stilių. Sužinosite, kiek yra įvairių Tavar pasirinkimų – nuo ekonomiškų iki itin išskirtinių.

Weitzer Parkett

Sukurta amžinybei. Patvarus medinis parketas namams.

Užklausos forma

Pasirinkite tai kas Jus domina