Terrazzo

Agglotech

Agglotech SpA yra didžiausias teraco gamintojas Europoje . Mūsų misija yra skatinti marmuro ir cemento aglomeratų naudojimą kaip universalią, natūralią apdailos medžiagą, užtikrinančią puikų veikimo lygį.

Euval

EUVAL® visada tikėjo, kad svarbu kurti šiuolaikinę architektūrą, tausojančią aplinką. Naudodami pažangiausias technologijas, sukuriame EUVAL ® terrazzo – modernią ir natūralią medžiagą, tinkančią laiptams, grindims ir sienoms.

MIPA design

Technologinės naujovės leido MIPA paversti teraco ir marmuro drožlių plyteles nesenstančiu šiuolaikinių namų elementu, peržengiančiu stiliaus sampratą.

Quarella

Italijos įmonė "Quarella" nuo 1965 m. yra marmuro ir kvarco akmens epoksido pagrindo gaminių gamybos ir rinkodaros lyderė. Per daugiau nei 50 veiklos metų ištobulinusi gamybinį ciklą, leidžiantį įmonei siūlyti klientams itin aukštus kokybės standartus atitinkančius produktus.
Atsižvelgdami į naujausias dizaino tendencijas, siūlome platų gaminių ir apdailos sprendimų asortimentą - grindų ir sienų dangas, stalviršius, bei interjero dizaino sprendimus ir konstrukcinius elementus.

Veniston

„Veniston“ terrazo gamyba yra sudaryta iš vieno sluoksnio terazzo plytelių, įvairių formatų, storių, spalvų ir apdailos.

Užklausos forma

Pasirinkite tai kas Jus domina