Natūralus akmuo

L'Antic colonial

Mūsų tikslas: pasiūlyti platų aukštos kokybės gaminių asortimentą moderniai architektūrai. L'Antic Colonial ir toliau yra kokybės, atsidavimo ir sunkaus darbo posakis. Gamta yra mūsų aistra ir įkvėpimas. Mes tuo ir gyvename, siūlydami natūralias ir aplinkai nekenksmingas medžiagas.

Bemarsa

Moderni aukštųjų technologijų gamykla, kvalifikuotas personalas ir efektyvi logistikos sistema leidžia laiku įvykdyti didžiausius projektus. Nuo karjero gavybos iki montavimo, einam per visus natūralaus akmens apdirbimo ir apdailos etapus. Mes dirbame, kad gautume norimą efektą ir architektūrinį dizainą.

Casone Group

Kasyba, pjaustymas, apdirbimas, projektavimas: „Casone“ atveža akmenį iš savo karjerų, taip pat iš kitų, visame pasaulyje ir išmintingai bei rūpestingai paverčia jį architektūra ir dizainu.

„Casone“ dirbo kartu su nacionaliniu ir tarptautiniu mastu žinomais architektais, visada pabrėždamas architektų ir dizainerių pasirinktų akmenų ypatumus.

Euroroca

Euroroca yra Ispanijos verslo grupė, turinti daugiau nei 30 metų natūralaus akmens gamybos ir platinimo patirtį. Mes esame etaloninė grupė šiame sektoriuje, nes nuolat ieškome naujovių ir augimo, o tai sukūrė didelę pridėtinę vertę dizaino ir statybos pasauliui.

Margraf

Margraf - 1999 metais įkurta Italų įmonė, kuri sujungia gilų ryšį su neapdorotu akmeniu ir nesibaigiančiais inovacijų ir technologijų tyrimais. Mes kuriame praeities ateitį, nuolat raižydami ir lipdydami su pasididžiavimu ir aistra rytojaus istoriją.

Quarella

Italijos įmonė "Quarella" nuo 1965 m. yra marmuro ir kvarco akmens epoksido pagrindo gaminių gamybos ir rinkodaros lyderė. Per daugiau nei 50 veiklos metų ištobulinusi gamybinį ciklą, leidžiantį įmonei siūlyti klientams itin aukštus kokybės standartus atitinkančius produktus.
Atsižvelgdami į naujausias dizaino tendencijas, siūlome platų gaminių ir apdailos sprendimų asortimentą - grindų ir sienų dangas, stalviršius, bei interjero dizaino sprendimus ir konstrukcinius elementus.

Franken Schotter

Vienas pirmaujančių Vokietijos natūralaus kalkakmenio ir dolomito gamintojų. Čia rasite norimo paviršiaus apdirbimo akmenį tiek vidaus, tiek fasado apdailai

Užklausos forma

Pasirinkite tai kas Jus domina