Plytelės

ABK

ABK - italijos plytelių gamintojas gali pasiūlyti platų spektrą tiek sienų, tiek grindų plytelių įvairiausiems interjero bei eksterjero sprendimams. Galimi plytelių formatai nuo 20x20cm net iki 160x320cm dydžio.

Apavisa

Dėl naujausių technologijų naudojimo, daugybės spalvų, tekstūrų ir apdailos bei griežtos kontrolės visame gamybos procese, APAVISA gali pasiūlyti vartotojams porcelianines plyteles su aukščiausios klasės techninėmis savybėmis. Kūrybininis universalumas, reikalingas šiuolaikinei architektūrai ir novatoriškam dizainui.

Cerdomus

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų kolekcijų, kad sukurtumėte jums geriausią aplinką. Sekite savo skonį ir poreikius. Cerdomus gali pasiūlyti daugybę porceliano sienų ir grindų sprendimų. Galite pasirinkti daugybę spalvų, dydžių, storių, dekorų, stilių ir efektų.

Coem

Coem - grindų ir sienų akmens masės plytelės gaminamos pažangiausiose gamyklose, esančiose Italijos keramikos regiono širdyje. Elegantiška ir išskirtinė išvaizda suteikia žavesį ir jaukumą, bet kurioje erdvėje.

Cotto d'Este

Cotto d'Este misija remiasi itališko grožio vertybėmis: skoniu, elegancija ir stiliumi, kurie įneša į mūsų kasdienį gyvenimą aukščiausio lygio meistriškumo.

Fioranese

Fioranese - profesionalumu ir įgūdžiais, kuriame itališko dizaino porcelianines akmens masės plyteles, kad atitiktų nuolatos besikeičiantį pasaulį.

Mirage

Mirage – daugiau nei 40 metų tradicijas turintis italų gamintojas gali pasiūlyti viską nuo marmuro, betono, metalo, medžio ar akmens dizaino kompozicijų

NADIS DESIGN

Mes jaučiamės patogiai šiuolaikinėje ir minimalistinėje aplinkoje, todėl kiekvieną dieną dirbame kurdami produktus, atitinkančius dabartinius šiuolaikinės architektūros reikalavimus.

Natucer Ceramica Natural

NATUCER siūlo įvairius keramikos sprendimus bet kokiam projektui. Raskite viską ko reikia Jūsų norų įgyvendinimui.

PORCELAINGRES

Mūsų tikslas – kurti savo pėdsakus paliekančius produktus, naudojamus sudėtingiems vidaus ir lauko architektūros projektams. Dėl įvairių paviršių ir daugybės dekoracijų keramines plokštes galima naudoti įvairiuose projektuose, tenkinant visus stiliaus reikalavimus. Mes laikome save patikimu partneriu architektūros ir projektavimo įmonėms, siūlančiais kompetenciją ir patirtį visais lygiais.

Porcelanosa

Porcelanosa - Viena pirmaujančių plytelių gamintojų pasaulyje. Įvairūs dizainai, skirtingi formatai ir aukščiausia kokybė.

Recer

Dizainas yra pati Recer siela. Kiekvienas produktas kuriamas tam tikram tikslui, bet pirmiausia visada žmonėms. Būtent jiems Recer kuria naujus sprendimus pačioms įvairiausioms erdvėms ir funkcijoms. Gaminys patogus, praktiškas ir nesenstantis.

REFIN CERAMICHE

„Ceramiche Refin“ tarptautinėje rinkoje veikia nuo 1962 m., siūlydama platų porceliano keramikos sprendimų asortimentą gyvenamosioms ir komercinėms vietoms. „Refin“ priklauso „Gruppo Concorde“ – pasauliniu lygiu pirmaujančiai keramikos grupei.

Sintesi

Nuo 1998 metų Sintesi ceramica Italiana siūlo dizaino sprendimus keramikinėms grindims ir sienoms, vidui ir laukui.

TAU CERAMICA

Mūsų misija - palengvinti jūsų interjero kurimą jūsų naujiems namams.

Užklausos forma

Pasirinkite tai kas Jus domina